Bmw 1/2/3/4 Serisi F1 Vites Donanımı...

///M Direksiyonda M3&M4 F1 Padel Shift Uygulaması

Bmw 1/2/3/4 Serisi F1 Vites Donanımı...
Bmw 1 Serisi (F20) / 2 Serisi (F22) / 3 Serisi (F30-F31-F34) / 4 Serisi (F32-F33-F36) serilerine uygulanmaktadır. Orjinal ///M Direksiyonlu aracınıza orjinal F1 vites donanımıdır. Padel shiftler 0 orjinal olarak eklenmektedir.Direksiyon arka kaplamasıda orjinal olarak değişmektedir. Montaj süresi 4 saattir. M1 M2 M3 ve M4 serilerindeki padel shift ve kaplamalar eklenmektedir.

Bmw 4 Serisi F32 Komple M4 Görünüm...

F32 4 Serisi Coupe İç & Dış ///M4 Dönüşüm

Bmw 4 Serisi F32 Komple M4 Görünüm...
Herkese Merhaba... Aracımız 5.000km de 420 d coupe f32 serisidir. ///M4 Tamponları, Yan marşpiyeller,Arka tamponlar,Egzos sistemleri Adaptive led farlar,5 Bölge kamera sistemi,///M4 Katlanır ayna,///M4 Fren sistemi,///M4 Orj.Jant lastik seti,///M Performance motor kiti başlıca dış aksam uygulamalarıdır... Komple döseme, ışıklı logolu koltuklar,tavan ve taban kaplamaları,ön göğüs torpidosu ///M4 den alınarak eklenmiştir. Harman-kardon ses sitemi,///M4 kilometre saati, Navigasyon ve diğer bütün olması gereken donanımlar sıfır hatayla eksiksiz olarak eklenmiştir.

Bmw Tablet Arka Eğlence Donanımı

Tablet / USB Media / SD Card / DVD Player Özellikleriyle...

Bmw Tablet Arka Eğlence Donanımı
Orjinal tablet DVD paketi Arac 12 volt bağlantısı yapılarak bağımsız olarak çalısan bi eğlence sistemidir.Ekranlardan bi tanesi media kontrol ve yükleme özelliğine sahiptir. SD CARD / USB /DVD PLAYER özellikleri mevcuttur.Kulaklık çıkısıda mevcuttur.

Bmw 4 Serisi f33 Keyless-Go Uygulaması

4 Serisi Anahtarsız Giriş Keyless-Go Uygulaması

Bmw 4 Serisi f33 Keyless-Go Uygulaması
Bmw 4 serisi orjinal keyles-go donanımı.Kapı kulpları ,kapı iç tesisatları,araç dış antenleri ve diğer ekipmaları 0 hatayla eklenerek sorunsuzca çalıstırılmaktadır.

Bmw E60 NBT Navigasyon Donanımı

2016 F10 Navigasyon Sistemini 2004-2010 E60 Serisine Uygulama

Bmw E60 NBT Navigasyon Donanımı
F10 serisi yeni 5 serisi aracların orjinal NBT navigasyon sistemini önceki versiyon olan 2004-2010 e60 5 serisine montaj uygulaması. NBT sistemi eksiksiz çalısmaktadır ve kurulum süresi 1.5 gündür. Arac menüsü, arac bilgisayarı, Sport göstergeleri, navigasyon, Multimdeya özellikleri eksiksiz çalısmaktadır. Detaylı bilgi için bizlere ulaşınız...

Bmw M Performance Elektronik Direksiyon Donanımı

///M Performance Elektronik Direksiyon

Bmw M Performance Elektronik Direksiyon Donanımı
F Serisi ///M Perfromance Elektronik Direksiyon Uygulaması Montaj kabloları ve modülleri setin içerisinde mevcuttur.Moıntaj süresi 5 saattir.M Perfromance menüleri ve olması gereken bütün uygulamalar çalışmaktadır.

Bmw F20 Dijital Klima & Isıtmalı Hafızalı Spor Koltuk Donanımı

Dijital Klima / Koltuk Isıtma / Elektrikli Hafızalı Koltuk...

Bmw F20 Dijital Klima & Isıtmalı Hafızalı Spor Koltuk Donanımı
Bmw F20 serisi aracımızın manuel göstergeli ve alt yapılı aracımızı orjinal dijital klima sistemine entegre 0 hatayla eklenmiştir. Klima ek boruları modülleri ve teissatı da fabrika kriterlerine göre eklenmiştir. Hafızalı koltuk ve koltuk ısıtmada tesisatları eksiksiz herseyi çalısır sekilde eklenmiştir.
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive